2023 DAH SOLAR DHT-M56X10-420W Balcony Power Station/Solar Panel (24x)
energy & engines: power generators, engines, turbines, boilers / solar technology
TOP
Seller
Manufacturer:
Model:
Type of machine: 2023 DAH SOLAR DHT-M56X10-420W Balcony Power Station/Solar Panel (24x)
item-No.: 169444127
Quantity: 1
Date: 04.05.2026
Location: 25462 Rellingen
Seller-item-No.:d4730006-002e-4de9-a50d-2d9c4b8d136a
Go to auction:
End of auction: 18.05.2026 - 11:05
There are a total of 24 pieces, 2 modules for a balcony each with inverter
420 W, 97.3 V, 4.32 A, For Outdoor Use, Durable Weatherproof
Auction-ID: 049-88Z-4
Share this machine on Facebook: