Clamping plate with T-slot 420/300/H70 mm
metal working machines / presses
Manufacturer:
Model:420/300/H70 mm
Type of machine: Clamping plate with T-slot
item-No.: 168981492
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture: 1982
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:24868
-T-slot plate
-Width: 300 mm
-Length: 420 mm
-Height: 70 mm
-Groove width: 14 mm
-Weight: 52 kg
Save input data
-T-slot plate
-Width: 300 mm
-Length: 420 mm
-Height: 70 mm
-Groove width: 14 mm