Terminal cabinet 595/500/H2000 mm
metal working machines / boring mills and machining centers
Computer cabinet, control cabinet, terminal cabinet, terminal enclosure, control panel floor-standing enclosure, server cabinet, switch cabinet, system cabinet -Terminal cabinet: System cabinet housing stainless steel -Width: 595 mm -Depth: 500 mm -Height: 2000 mm -Weight: approx. 90 ...
Manufacturer:
Model:595/500/H2000 mm
Type of machine: Terminal cabinet
item-No.: 169109679
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Price:
Seller-item-No.:30368
-Terminal cabinet: System cabinet housing stainless steel
-Width: 595 mm
-Depth: 500 mm
-Height: 2000 mm
-Weight: approx. 90 kg
Save input data
-Width: 595 mm
-Depth: 500 mm
-Height: 2000 mm