Alco flattener ASP400HDN
food processing machines / meat and fish processing machines
Manufacturer:
Model:ASP400HDN
Type of machine: Alco flattener
item-No.: 169494744
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture: 2019
Location: Land-nl Netherlands oirschot
Price:
Seller-item-No.:3199J
Belt width: 410 mm, Belt speed: 2 - 15 m/min, Product thickness: 2 - 45 mm, Power: 3 x 400V, 50Hz, 4kW, Dimensions: 2150 x 850 x 1450 mm, Weight: 570 kg
Save input data