Horde wagon Lacktrockenwagen 1200/700/H2000 mm
food processing machines / other food machines
Tray trolley, paint drying trolley, specialized transport trolley, transport trolley, platform trolley, carrying arm trolley -Hardware trolley: Heavy-duty paint drying trolley with 16 levels -Total length: 1200 mm -Total depth: 700 mm -Total height: 2000 mm -Number: 9x transport trolleys available ...
Manufacturer:
Model:Lacktrockenwagen 1200/700/H2000 mm
Type of machine: Horde wagon
item-No.: 169135820
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:33053
-Hardware trolley: Heavy-duty paint drying trolley with 16 levels
-Total length: 1200 mm
-Total depth: 700 mm
-Total height: 2000 mm
-Number: 9x transport trolleys available
-Price: per piece
-Weight: 60 kg
Save input data
-Total length: 1200 mm
-Total depth: 700 mm
-Total height: 2000 mm