Horde wagon HANEU 1400/960/H2000 mm
food processing machines / other food machines
Manufacturer: HANEU
Model:1400/960/H2000 mm
Type of machine: Horde wagon
item-No.: 169076941
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Year of manufacture: 2000
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:11191
Tray trolley, paint drying trolley
-Total length: 1400 mm
-Total depth: 960 mm
-Total height: 2000 mm
-Compartment height: 28 mm
-Shelf load capacity: max. 15 kg
-Number: 2 cars available
-Price: per piece
-Weight: 127 kg/piece
Save input data
-Total length: 1400 mm
-Total depth: 960 mm
-Total height: 2000 mm
-Compartment height: 28 mm