Horde wagon LüBBERS Lacktrockenwagen 1660/700/H2040 mm
food processing machines / other food machines
Tray trolley, paint drying trolley, specialized transport trolley, transport trolley, platform trolley, carrying arm trolley -Hardware trolley: Heavy-duty paint drying trolley with 15 levels -Total length: 1660 mm -Total depth: 700 mm -Total height: 2040 mm -Quantity: 1x transport trolley available ...
Manufacturer: LüBBERS
Model:Lacktrockenwagen 1660/700/H2040 mm
Type of machine: Horde wagon
item-No.: 169133783
Quantity: 1
Date: 12.05.2026
Location: Land-de Germany 26215 Wiefelstede, DE
Seller-item-No.:32838
-Hardware trolley: Heavy-duty paint drying trolley with 15 levels
-Total length: 1660 mm
-Total depth: 700 mm
-Total height: 2040 mm
-Quantity: 1x transport trolley available
-Weight: 93 kg
Save input data
-Total length: 1660 mm
-Total depth: 700 mm
-Total height: 2040 mm